Tere tulemast Merelaane Puhkemaja kodulehele!
 

Suurepärane maja, mis asub vanas Kabli kalurikülas Pärnumaal - kõige soojem ja päikselisem piirkond Eestis.
Kabli asub 45 kilomeetri kaugusel Pärnust sõites Riia poole ja vaid 100 kilomeetrit Läti pealinnast Riiast. Kabli ja temast lõunas paiknev Loode rand on Edela-Eesti kauneimaid puhkealasid.Küla kompaktsem osa kahel pool maanteed on säilitanud vana meremeesteküla ilme, peaaegu nagu vabaõhumuuseum oma möödunud sajandi lõpust säilinud häärberitega.

Kabli ja mõne kilomeetri kaugusel asuv Lemme randa nimetatakse kauneimateks Lääne Eestis


Merelaane majutus asub Kabli külast vaid 1 kilomeetri kaugusel. Ilus liivane mererand jääb 200 meetri kaugusele. Lepanina hotell, kus asub restoran ja SPA vaid 400 meetri kaugusel. Tegemist on 
Palkmajaga milles on 3 magamistuba ja majutab mugavalt 6 inimest. Majas on saun, kamin, köök kõige vajalikuga. Lisaks väljas terrass, suur hoov ja grillmaja. Maja on ehitatud 2005 -dal aastal ja sisustatud 2009-ndal ja sisaldab kõike, mis eluks vajalik. Köögis köögimööbel koos kõige vajalikuga, vannituba, WC, saun, kamin elutoas, TV. Nii esimesel kui ka teisel korrusel paiknevad terrassid aiamööbliga. Lisaks on hoovis veel grillimismajake ja 1200m2 muruplatsi lastele ringijooksmiseks ja miks mitte ka täiskasvanutele.

 

Koostööpartner:

2018 Merelaane puhkemaja

Kontakt: 

TEL: +372 5277368

e-mail: merelaane@hot.ee

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now